Banner

Centrum Kardiologii Józefów

Grupa AHP

Grupa Amercian Heart of Poland to obecnie ponad 30 placówek, ratujących zdrowie i życie ponad 55 tysiącom pacjentów rocznie. Jesteśmy liderem w dziedzinie diagnostyki i leczenia chorób układu krążenia w Polsce. Współpracujemy z systemem opieki ratunkowej szpitali wojewódzkich i powiatowych, uzupełniając sieć ratownictwa medycznego. Na co dzień pracuje z nami ponad 300 wybitnych kardiologów, kardiochirurgów i chirurgów naczyniowych. Wielu z nich możliwość pracy właśnie w naszych klinikach przekonała do pozostania w kraju, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

W skład Grupy American Heart of Poland wchodzi m.in. sieć Polsko-Amerykańskich Klinik Serca oraz Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe "Ustroń" S.A. Czyni to Grupę AHP jedyną w Polsce siecią leczącą schorzenia sercowo-naczyniowe w tak kompleksowy sposób – począwszy od prewencji i profilaktyki, poprzez terapię w ramach nowoczesnych procedur interwencyjnych z zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, aż po specjalistyczną rehabilitację nakierowaną na szybki powrót do pełnej sprawności i życia społecznego.

Chcąc, aby nasi pacjenci bezpiecznie korzystali z innowacyjnych rozwiązań medycznych, rozpoczęliśmy także działalność badawczą, którą od wielu lat nieprzerwanie prowadzimy w powstałym w 2004 roku i rozbudowanym w 2012 roku nowowczesnym Centrum Badawczo-Rozwojowym.

Kochaj zdrowym sercem, bądź aktywny, żyj długo.

NASZE CENTRUM W LICZBACH

150 lekarzy
38 łóżek szpitalnych
97,5% zadowolonych pacjentów